Kiemelkedő versenyeredmények
2016-2017
Testnevelőink: Pintérné Major Zsuzsanna, Sirán Gergely
ASZTALITENISZ
Alsó tagozat, kerületi, lány egyéni: 1. Takács Hanna 4.b
Felső tagozat, kerületi lány egyéni: 3. Martyin Zsuzsanna 8.b
Budapesti Diákolimpia, lány egyéni: 3. Takács Hanna 4.b
ATLÉTIKA
Mezei futás:
2. Karkiss Léna 8.b
3. Fedor Maja 6.b
Magasugrás:
III. korcsoport, fiúk: 3. Karkiss Máté (6.b) 140 cm
III. korcsoport, lányok: 2. Stadler Zsófia (7.b) 135 cm
IV. korcsoport, fiúk: 1. Süveg Marcell (8.a) 170 cm
IV. korcsoport, fiúk: 3. Mercz Dániel (7.b) 155 cm
IV. korcsoport, lányok: 1. Karkiss Léna (8.b) 153 cm
IV. korcsoport, lányok: 2. Gedai Réka (7.a) 140 cm
Legeredményesebb iskola: Vajk-sziget (8 induló, 6 érmes helyezés, egy 4. hely. Megdőlt 2 iskolacsúcs, 7 egyéni csúcs)
KÉZILABDA
Fiúk: 3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Király Barnabás 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)
KOSÁRLABDA
IV. korcsoport, fiúk:
3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Ledő Sebestyén 8.a, Mercz Dániel 7.b, Nagy Ádám 8.b, Süveg Marcell 8.a, Páldi Máté 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)
LÖVÉSZET
Egyéni: 3. Páldi Eszter 8.a
RÖPLABDA
IV. korcsoport, lányok:
3. Vajk-sziget (Becze Petra 7.b, Martyin Zsuzsanna 8.b, Molnár Szintia 8.b, Páldi Eszter 8.a , Szombathy Fanni 7.b, Vajda Renáta 8.b)
IV. korcsoport, fiúk:
3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)
SAKK
II. korcsoport, lányok (9 forduló, körmérkőzés)
2.Lichtenberger Daniella 5.b
III. korcsoport, lányok (6 forduló, körmérkőzés)
1.Nagy-Tromler Emma 5.b
III. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)
1.Hajdú Gellért 5.a
6. Páldi Milán 6.b
IV. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)
3. Kókai Zalán 7.a
Csapatverseny, lányok, I-II. korcsoport:
2. Vajk-sziget (Lichtenberger Daniella 5.b...)
Csapatverseny, lányok, III-IV. korcsoport:
1. Vajk-sziget (Chen Yi Wei 5.a, Nagy-Tromler Emma 5.b, Quan Thanh Lan 6.b)
Csapatverseny, fiúk, III-IV. korcsoport:
2. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Hajdú Gellért 5.a, Kókai Zalán 7.a, Sima Bence 8.a)
SÍ
1. Mercz Dániel 7.b
2. Zuber Marcell 7.b
2. Kovács Zsombor 7.b
SNOWBOARD
2. Nagy Marcell 7.a
ÚSZÁS
Alsó tagozat:
Gyorsúszás: 4. Jurák Zoé 3.b
Hátúszás: 1. Jurák Zoé 3.b
Hátúszás: 3. Nguyen Minh Anh 3.a
Felső tagozat:
Lány váltó: 1. Vajk-sziget (Fedor Maja 6.b, Nagy Nóra Katica 7.a, Törő Laura 7.a, Uy Roxana 6.b)
Pillangó: 1. Törő Laura 7.a
Gyors: 2. Törő Laura 7.a
Hátúszás: 2. Páldi Eszter 8.a
Pillangó: 3. Páldi Eszter 8.a
|