1183 Budapest, Vajk utca 16-20. | OM: 035126 | Intézményvezető: Somogyvári Beatrix

DOL 2016-2017 PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2017. február 21. kedd, 11:00

Kiemelkedő versenyeredmények

2016-2017

 

Testnevelőink: Pintérné Major Zsuzsanna, Sirán Gergely

 

 

ASZTALITENISZ

Alsó tagozat, kerületi, lány egyéni: 1. Takács Hanna 4.b

Felső tagozat, kerületi lány egyéni: 3. Martyin Zsuzsanna 8.b

Budapesti Diákolimpia, lány egyéni: 3. Takács Hanna 4.b

 

ATLÉTIKA

Mezei futás:

2. Karkiss Léna 8.b

3. Fedor Maja 6.b

 

Magasugrás:

III. korcsoport, fiúk: 3. Karkiss Máté (6.b)  140 cm

III. korcsoport, lányok: 2. Stadler Zsófia (7.b) 135 cm

IV. korcsoport, fiúk: 1. Süveg Marcell (8.a)  170 cm

IV. korcsoport, fiúk: 3. Mercz Dániel (7.b) 155 cm

IV. korcsoport, lányok: 1. Karkiss Léna (8.b) 153 cm

IV. korcsoport, lányok: 2. Gedai Réka (7.a) 140 cm


Legeredményesebb iskola: Vajk-sziget (8 induló, 6 érmes helyezés, egy 4. hely.
Megdőlt 2 iskolacsúcs, 7 egyéni csúcs)

 

KÉZILABDA

Fiúk: 3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Király Barnabás 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

KOSÁRLABDA

IV. korcsoport, fiúk:

3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Ledő Sebestyén 8.a, Mercz Dániel 7.b, Nagy Ádám 8.b, Süveg Marcell 8.a, Páldi Máté 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

LÖVÉSZET

Egyéni: 3. Páldi Eszter 8.a

 

RÖPLABDA

IV. korcsoport, lányok:

3. Vajk-sziget (Becze Petra 7.b, Martyin Zsuzsanna 8.b, Molnár Szintia 8.b, Páldi Eszter 8.a , Szombathy Fanni 7.b, Vajda Renáta 8.b)

IV. korcsoport, fiúk:

3. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Kókai Levente 7.a, Kókai Zalán 7.a, Mercz Dániel 7.b, Páldi Máté 8.a, Süveg Marcell 8.a, Tóth Zalán 7.b, Zuber Marcell 7.b)

 

SAKK

II. korcsoport, lányok (9 forduló, körmérkőzés)

2.Lichtenberger Daniella 5.b

 

III. korcsoport, lányok (6 forduló, körmérkőzés)

1.Nagy-Tromler Emma 5.b

 

III. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)

1.Hajdú Gellért 5.a

6. Páldi Milán 6.b

 

IV. korcsoport, fiúk (5 forduló, svájci rendszer)

3. Kókai Zalán 7.a

 

Csapatverseny, lányok, I-II. korcsoport:

2. Vajk-sziget (Lichtenberger Daniella 5.b...)

 

Csapatverseny, lányok, III-IV. korcsoport:

1. Vajk-sziget (Chen Yi Wei 5.a, Nagy-Tromler Emma 5.b, Quan Thanh Lan 6.b)

 

Csapatverseny, fiúk, III-IV. korcsoport:

2. Vajk-sziget (Fodor Martin 7.b, Hajdú Gellért 5.a, Kókai Zalán 7.a, Sima Bence 8.a)

 

1. Mercz Dániel 7.b

2. Zuber Marcell 7.b

2. Kovács Zsombor 7.b


SNOWBOARD

2. Nagy Marcell 7.a

 

ÚSZÁS

Alsó tagozat:

Gyorsúszás: 4. Jurák Zoé 3.b

Hátúszás: 1. Jurák Zoé 3.b

Hátúszás: 3. Nguyen Minh Anh 3.a

 

Felső tagozat:

Lány váltó: 1. Vajk-sziget (Fedor Maja 6.b, Nagy Nóra Katica 7.a, Törő Laura 7.a, Uy Roxana 6.b)

Pillangó: 1. Törő Laura 7.a

Gyors: 2. Törő Laura 7.a

Hátúszás: 2. Páldi Eszter 8.a

Pillangó: 3. Páldi Eszter 8.a

 

 

 

Módosítás dátuma: 2017. március 27. hétfő, 08:52