1183 Budapest, Vajk utca 16-20. | OM: 035126 | Intézményvezető: Somogyvári Beatrix

DOL 2017-2018 PDF  | Nyomtatás |  E-mail
2017. november 14. kedd, 11:44

Kiemelkedő versenyeredmények

2017-2018

 

Testnevelőink: Pintérné Major ZsuzsannaSirán Gergely

 

 

ASZTALITENISZ

 

Kerületi egyéni verseny:

Alsó tagozat, lányok: 1. Takács Lili 3.a

Felső tagozat, lányok: 1. Takács Hanna 5.b

2. Xiao Yu 6.b

Felső tagozat, fiúk: 3. Kókai Zalán 8.a

 

Budapesti egyéni verseny:

Alsó tagozat, lányok: 2. Takács Lili 3.a

Felső tagozat, lányok: 4. Takács Hanna 5.b

5. Xiao Yu 6.b

 

 

ATLÉTIKA

Egyéni összetett:

2. Petrovay Zsombor 3.a

Felkészítő: Szabóné Krinszki Mariann

4. Bartus Nóra 3.b

Felkészítő: Fehér Zsófia

 

Mezei futás, egyéni:

1. Fedor Maja 7.b

 

Mezei futás, csapat:

3. Vajk-sziget (Becze Petra, Fedor Maja, Törő Laura)

 

Magasugrás

III. korcsoport: 1. Karkiss Máté 7.b

IV. korcsoport: 1. Zuber Marcell 8.b

IV. korcsoport: 1. Gedai Réka 8.a

IV. korcsoport: 2. Stadler Zsófia 8.b

 

JÁTSSZUNK EGYÜTT!

Kerületi Szuperdöntő: 3. Vajk-sziget, 3. évfolyam

Felkészítő: Fehér Zsófia, Szabóné Krinszki Mariann

 

KOSÁRLABDA

Kerületi bajnokság, IV. korcsoport: 2. Vajk-sziget (Bross Tamás 8.b, Fodor Martin 8.b, Gauland Máté 7.b, Király Barnabás 8.a, Kókai Levente 8.a, Kókai Zalán 8.a, Kökényesi Dániel 8.b, Mercz Dániel 8.b, Tóth Zalán 8.b, Zuber Marcell 8.b,

 

SAKK


Kerületi egyéni verseny:


1. Chen Yi Wei Eszter (6.a)

1. Kókai Zalán (8.a)

1. Nagy- Tromler Emma (6.b)

 

2. Fodor Martin (8.b)

2. Hajdu Gellért (6.a)

 

3. Quan Than Lan (7.b)

3. Páldi Milán (7.b)

3. Hornyák Hanna (4.a)

 

Kerületi csapatverseny:

Lányok, III-IV. korcsoport: 1. Vajk-sziget (Chen Yi Wei 6.a, Lichtenberger Daiella 6.b, Molnár Anna 5.b, Nagy-Tromler Emma 6.b, Quan Than Lan 7.b)

Fiúk, III-IV. korcsoport: 2. Vajk-.sziget (Fodor Martin 8.b, Hajdú Gellért 6.a, Kettessy-Elek Ákos 7.a, Kókai Zalán 8.a)

 

 

 

Lányok: 2. Galambos Nóra 7.b

Fiúk: 1. Mercz Dániel 8.b

2. Kovács Zsombor 8.b

 

 

ÚSZÁS


IV. korcsoport:

Gyorsúszás: 1. Törő Laura (8.a)

3. Fedor Maja (7.b)

 

Pillangó: 2. Törő Laura (8.a)

 

Hátúszás:  2. Uy Roxána (7.b)

3. Nagy Nóra Katica (8.a)

 

Mellúszás:  3. Uy Roxána (7.b)

Módosítás dátuma: 2018. június 06. szerda, 11:41