ALSÓ TAGOZAT
Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló:
2. Vajk-sziget (Balogh Boglárka 3.b, Dömötör Réka 3.b, Dulácska Dániel 3.b, Jurák Zoé 3.b)
Felkészítő: Máté Judit
Bolyai Természettudományi Csapatverseny, körzeti forduló:
3. Vajk-sziget (Dulácska Dániel 3.b, Veres Boglárka 3.b, Vu Minh Hoa 3.b)
Felkészítő: Máté Judit
Kerületi természetismeret verseny
3. évfolyam: 4. Vajk-sziget (Csabankó Manisa 3.b, Dulácska Dániel 3.b, Jankovics Flóra 3.a)
Környezetismeret házi verseny
2. évfolyam (20 induló):
1. Petrovai Zsombor 2.a
2. Káli Hunor 2.b
3. Mód Balázs 2.a
3. évfolyam (9 induló):
1. Jurák Zoé 3.b
2. Jankovics Flóra 3.a
3. Csabankó Manisa 3.b
4. évfolyam (8 induló)
1. Kéri Kornél 4.b
2. Mosolygó Máté 4.b
3. Nesztinger Nóra 4.b
Kerületi Matematika Verseny
2. Káli Hunor 2.b
Felkészítő: Szabó Attila
2. Dulácska Dániel 3.b
Felkészítő: Máté Judit
Komplex anyanyelvi kerületi verseny:
6. Vajk-sziget (Dömötör Réka 3.b, Jurák Zoé 3.b, Mondrák Szabina 3.a)
Felkészítő: Máté Judit
Kerületi legszebb füzet verseny
2. Palágyi Barnabás 1.b (Felkészítő: Kovács Márta)
2. Dömötör Virág 3.b (Felkészítő: Virágné Nagy Zsuzsanna)
2. Gyikó Vanda 4.a (Felkészítő: Mészáros Fanni)
3. Chen Yixuan 4.a (Felkészítő: Mészáros Fanni)
Kerületi Mesevetélkedő
2. Vajk-sziget (Moga Henrietta 1.b, Neszmély Panka 1.a, Palágyi Barnabás 1.b, Papp Marcell 1.a)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, területi:
1. Dulácska Dániel 3.b
Felkészítő: Máté Judit
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, országos:
8. Dulácska Dániel 3.b
Felkészítő: Máté Judit
Matematika háziverseny:
2. évfolyam (23 induló):
1. Petrovai Zsombor 2.a
2. Méhész Krisztofer 2.a
3. Nyul András 2.b
3. évfolyam (13 induló):
1. Dulácska Dániel 3.b
2. Jurák Zoé 3.b
3. Vu Minh Hoa 3.b
4. évfolyam (15 induló):
1. Sárközi Róbert 4.b
2. Vass-Bozsó Benedek 4.b
3. Kéri Kornél 4.b
FELSŐ TAGOZAT
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti forduló:
1. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Karkiss Léna 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)
Felkészítő: Galambosné Juhász Mária
Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, országos döntő:
7. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Karkiss Léna 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)
Felkészítő: Galambosné Juhász Mária
"Hazatérés", a Feszty-emlékév keretében rendezett országos prózaíró verseny:
2. Csörgei Viktória 8.b
Felkészítő: Galambosné Juhász Mária
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny, kerületi:
2. Nagy Panna Laura 8.b
Felkészítő: Galambosné Juhász Mária
II. Kacaj Panka mese- és versíró pályázat, gyermek és ifjúsági történet kategória:
3. Horváth Dániel 6.b
Felkészítő: Boldog Gabriella
Vörösmarty szavalóverseny, kerületi:
1. Ledő Sebestyén 8.a
Felkészítő: Ledő Attila
Kerületi prózamondó verseny:
2. Bánki Zoé 6.a
Felkészítő tanár: Vaszilkóné Porhajas Éva
Komplex rajzverseny, kerületi:
2. Bucz Renáta 7.a
Felkészítő: Tihanyi Viktor
Kerületi angol tanulmányi verseny:
1. Hajdú Gellért 5.a
2. Weng Jiayi 5.b
Felkészítők: Back Eszter, Kincses Judit
1. Soós Kende 8.a (felkészítő: Kincses Judit)
3. Sticza Máté 7.b (felkészítő: Mihályi Györgyi)
Országos angol nyelvi verseny, iskolai forduló:
1. Sticza Máté 7.b
Felkészítő: Mihályi Györgyi
Kerületi angol nyelvi verseny:
4. Vu Minh Viet 6.a
Felkészítő: Kincses Judit
Tímár Éva angol vers- és prózamondó verseny kerületi forduló:
Arany minősítés: Nagy Sára 5.a
Ezüst minősítés: Jakus Noel 5.b
Bronz minősítés: Gyikó Dániel 6.b
Bronz minősítés: Csörgei Viktória 8.b
Európán át - angol-földrajz verseny
1. Vajk-sziget (Balkányi Lajos 8.b, Bökfi Zsombor 8.a, Makó Beáta 8.b, Soós Kende 8.a)
Felkészítők: Back Eszter, Kincses Judit (angol), Juhász Péter (földrajz)
Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklő verseny, kerületi forduló:
Arany minősítés: Király Blanka (5.a) - Ökrös Margaréta (5.b)
Arany minősítés: Chen Yi Wei 5.b, Fetter Fanni 5.b, Király Blanka 5.a, Ökrös Margaréta 5.b, Polgár Orsolya 5.a
Ezüst minősítés: Pethő Réka Sára 6.b
Ezüst minősítés: Babály Tekla 7.a, Nagy Nóra Katica 7.a, Szabó Gréta 7.a
Bronz minősítés: Nagy Dorottya Sára 6.b, Pethő Réka Sára 6.b, Romhányi Eszter 6.a
Felkészítő: Hódoss Henriette
Bolyai Komplex Természettudományi csapatverseny
2. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Dömötör Virág 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b, Páldi Eszter 8.a, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)
- Informatika: 2. helyezés és különdíj: Soós Kende 8.a
Felkészítők: Fazekas Krisztina, Ledő Attila, Mészáros Mariann, Somogyvári Beatrix, Szűcsné Szalay Gabriella
Bolyai Természettudományi csapatverseny
2. Vajk-sziget (Balkányi Lajos 8.b, Csörgei Viktória 8.b, Fazekas Tamás 8.b, Pethes Balázs 8.b)
4. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Makó Beáta 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)
6. Vajk-sziget (Freshl Katalin 7.a, Herner Vivien 7.a, Nagy-Ferenczi Réka 7.a)
Felkészítők: Fazekas Krisztina, Juhász Péter, Mészáros Mariann
Teleki Pál földrajz-földtan verseny, kerületi:
1. Nagy Panna Laura 8.b
7. Gulácsy Fanni 8.a
Felkészítő: Juhász Péter
Kaán Károly természet- és környezetismereti verseny, kerületi:
3. Nagy Dorottya Sára 6.b
6. Vu Minh Viet 6.a
Felkészítő: Juhász Péter
Hermann Ottó biológia verseny, kerületi:
1. Bross Tamás 7.b
3. Páldi Eszter 7.b
6. Csörgei Viktória 8.b
Felkészítő: Juhász Péter
Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló:
4. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Eszter 8.a, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)
6. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Makó Beáta 8.b, Nagy Adél 8.b, Nagy Panna Laura 8.b)
Felkészítők: Somogyvári Beatrix, Szűcsné Szalay Gabriella
Kerületi Diákhetek matematika csapatverseny:
2. Vajk-sziget (Dömötör Virág 8.b, Gulácsy Fanni 8.a, Makó Beáta 8.b, Nagy Dorottya Sára 6.b)
4. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Máté 8.a, Pethes Balázs 8.b, Soós Kende 8.a)
Felkészítő: Szűcsné Szalay Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny, területi:
6. Kókai Zalán 7.a
XVIII. Országos Technikaverseny - "Ember és energia", fővárosi forduló:
2. Vajk-sziget (Bökfi Zsombor 8.a, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)
Felkészítő: Ertli Mária, Mészáros Mariann
BRFK fővárosi vers- és prózaíró pályázata
1. Balkányi Lajos 8.b
Felkészítő: Galambosné Juhász Mária
Elsősegélynyújtó csapatverseny
2. Vajk-sziget (Csörgei Viktória 8.b, Makó Beáta 8.b, Nagy Panna Laura 8.b, Páldi Eszter 8.a, Pethes Balázs 8.b)
Felkészítő: Juhász Péter
Ifjúsági katasztrófavédelmi verseny
1. Vajk-sziget (Nagy Panna Laura 8.b, Páldi Eszter 8.a, Páldi Máté 8.a, Soós Kende 8.a)
Felkészítő: Juhász Péter
PIK - A Föld napja pályázat
2. Vajk-sziget (Babály Tekla 7.a, Boldizsár Csilla Katinka 7.a, Freshl Katalin 7.a, Gyöngyösi Viktória 7.a, Herner Vivien 7.a)
2. Vajk-sziget (Czink Bettina 7.a, Nagy Marcell 7.a, Vaju Ákos 7.a)
Felkészítő: Mészáros Mariann
Budapesti Életvitel Verseny
8. Vajk-sziget (Csörgei Viktória 8.b, Dömötör Virág 8.b, Nagy Adél 8.b)
Felkészítők: Ertli Mária, Mészáros Mariann
|