Tanulmányi és művészeti versenyek | | Nyomtatás | |
2012. szeptember 09. vasárnap, 19:01 |
Országos, fővárosi, kerületi versenyek helyezettjei 2014 - 2015
A kerületi Diákhét irodalmi pályázata Általános iskolások versíró versenye 1. Nagy Panna Laura 6.b 2. Nagy Ádám Attila 6.b 3. Balogh Szilárd László 6.b
Különdíjas: Molnár Zsófia 5.b
Általános iskolások prózaíró versenye 2. Makó Beáta 6.b 3. Kemény Vince 6.b
Különdíjas: Csörgei Viktória 6.b
Kerületi helyesírási verseny 2. Nagy Panna 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)
Aranytoll szépírói pályázat Ezüst minősítés: Balkányi Lajos 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária) Ezüst minősítés: Csörgei Viktória 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária) Ezüst minősítés: Nagy Panna 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária) Bronz minősítés: Molnár Zsófia 5.b (felkészítő: Boldog Gabriella) Bronz minősítés: Balogh Szilárd 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária) Bronz minősítés: Székely Máté 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária) Bronz minősítés: Nagy Adél 6.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mária)
Kerületi tréfás mesemondó verseny A Piros iskola különdíját nyerte: Jakus Noel 3.b
Bolyai Matematika Csapatverseny Megyei/körzeti forduló: 8. Vajk-sziget (Mylka Csoki fantázianevű csapat: Dömötör Virág 6.b, Makó Beáta 6.b, Nagy Panna 6.b, Páldi Eszter 6.a.
Bolyai Természettudományos Csapatverseny Megyei/körzeti forduló: 4. helyezés Csákányi György 8.b Kovács Karina 8.a Somogyvári Erik 8.b Vincze Henrietta 8.a Felkészítő tanárok: Fazekas Krisztina, Juhász Péter, Mészáros Mariann
6. helyezés Biró Levente 6.a Bökfi Zsombor 6.a Páldi Eszter 6.a Páldi Máté 6.a Felkészítő tanárok: Juhász Péter Kaán Károly országos természetismereti verseny Megyei / fővárosi forduló 6. Horváth Bertalan Péter 5.a Kerületi matematika verseny 3. évfolyam: 1. Chen Yi Wei 3.a
Zrínyi Ilona matematika verseny, regionális forduló (6 kerületet ölel fel) 5. Hajdú Gellért 3.a (kerületi 2. hely!) Felkészítő nevelő: Siránné Kiss Mária 11. Kókai Zalán 5.a (kerületi 2. hely!) Felkészítő nevelő: Szűcsné Szalay Gabriella 13. Fekete Luca 7.b (kerületi 5. hely!) Felkészítő nevelő: Hódoss Henriette Tímár Éva angol nyelvű vers- és prózamondó verseny Fekete Luca (7.b) - Arany fokozat Horváth Bertalan (5.a) - Arany fokozat Bökfi Nerina (5.b) - Bronz fokozat
Kerületi angol tanulmányi verseny 5-6. évfolyam: 3. Soós Kende 6.a 7. Nagy Adél 6.b
7-8. évfolyam: 5. Tokai Zoltán 7.b 7. Miszlai Dorottya 8.b
Európán át angol - földrajz csapatverseny 2. Vajk-sziget (Miszlai Dorottya, Csönge Alexandra, Nagy Cintia, Somogyvári Erik - mind 8.b; felkészítők: Kincses Judit, Juhász Péter)
Szent László Történelemverseny 3. Vajk-sziget (Gulácsy Fanni 6.a, Nagy Panna Laura 6.b, Soós Kende 6.a; felkészítő tanár: Vaszilkóné Porhajas Éva)
Kerületi fizikaverseny 1. Tokai Zoltán 7.b 4. Éles Levente 7.a
Országos honismereti levelezős verseny: 1. Dömötör Virág 6.b
Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklő verseny, kerületi forduló: Arany minősítés: Váradi Róbert 7.a
2013 - 2014
Kerületi mesemondó verseny Ezüst minősítés: Jakus Noel 2.b
Kerületi népdaléneklő verseny 2. Emperger Máté 1.a
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny, kerületi forduló 5. évfolyam: 1. Nagy Panna Laura 5.b (felkészítő: Galambosné Juhász Mara)
6. évfolyam: 5. Erdő Anna 6.b (felkészítő: Boldog Gabriella)
1. Nagy Adél (5.b) 3. Dömötör Virág (5.b)
4. Juhász Annamária (6.b)
Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló: Kiemelt arany minősítés: Váradi Róbert (6.a)
4. Lajos Panna 7.a A Magyar Állami Operaház videópályázata Első díj: Hárybook c. film (Vajk-sziget Általános Iskola, 7-8. évfolyam) A Balett-igazgató különdíja: Hárybook c. film (Vajk-sziget Általános Iskola, 7-8. évfolyam) Közönségdíj: Háry-kaland (Vajk-sziget Általános Iskola, 4.b osztály)
Kerületi komplex anyanyelvi verseny: 2. évfolyam: 5. Vajk-sziget (Dömötör István Vajk 2.b, Csengődi Zsófia 2.a, Hajdú Gellért 2.a) 3. évfolyam: 4. Vajk-sziget (Vu Minh Viet, 3.a) 4. évfolyam: 6. Vajk-sziget
Tímár Éva Angol Nyelvű Vers- és Prózamondó Emlékverseny: Ezüst minősítés: Tokai Zoltán 6.b "Európán át" angol nyelvű földrajz verseny: 3. Vajk-sziget
Meselovagok Napja, rajzverseny: 2. Nyúl Regina 6.b
Kerületi matematika verseny: 4. Hajdú Gellért 2.a
Fejér Lipót matematika verseny/ kerületi forduló 10. Nagy Panna Laura 5.b (felkészítő tanár: Szűcsné Szalay Gabriella)
Bolyai Matematika Csapatverseny, körzeti forduló (83 induló): 21. Kovács Zsombor 4.b, Mercz Dániel 4.b, Stadler Márton 4.b 53. Fodor Martin 4.b, Lenhardt Zsófia 4.b, Pápay Dominik 4.b
2012-2013
Bánki Bernadett (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Bökfi Bodza (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Csontos Bence Márk (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Fedor Maja (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Gyikó Dániel Tamás (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Katona Dorina Viktória (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Nagy Dorottya Sára (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Nagy Dorottya Sára (2.b), 3. helyezés, Vörösmarty-szavalóverseny, kerületi Nagy Dorottya Sára (2.b), 3. helyezés, Talentum tehetséggondozó verseny, Ki mit tud? Páldi Milán (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Pethő Réka Sára (2.b), 1. helyezés, XVIII. kerületi SOFI-EGYMI Logopédiai Szakszolgálatának versmondóversenye Pethő Réka Sára (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Tihanyi Lili Mira (2.b), kiemelt arany minősítés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Babály Tekla (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Balogh Dániel (3.a), 3. helyezés, kerületi mesemondó verseny Balogh Dániel (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló Gyöngyösi Viktória Melinda (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Horváth Bertalan (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló Mátéfy Ádám (3.a), 1. helyezés, kerületi matematika verseny, egyéni Mátéfy Ádám (3.a), 4. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, egyéni, területi forduló Mátéfy Ádám (3.a), 12. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, csapat, területi forduló Nagy-Ferenczi Réka (3.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Fehér Viola Éva (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Gulácsy Fanni (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Kolozs Ádám (4.a), 1. helyezés, kerületi szépíró verseny Kolozs Ádám (4.a), 17. helyezés (200 indulóból), budapesti szépíró verseny Ledő Sebestyén (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Páldi Eszter (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Páldi Máté (4.a), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Nagy Adél (4.b), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Nagy Panna Laura (4.b), 3. helyezés, Talentum tehetséggondozó verseny, Ki mit tud? Nagy Panna Laura (4.b), 14. helyezés, Bendegúz levelezős verseny, országos döntő, természetismeret témakör Vajda Renáta (4.b), 3. helyezés, népi gyermekjátékok csapatverseny, kerületi Éles Levente (5.a), költészet napi rajzpályázat, pályaművét bemutatták a Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény kiállítótermében Váradi Róbert (5.a), arany minősítés, szólóének kategória, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Fekete Luca Anna (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Nagy Vencel (5.b), költészet napi rajzpályázat, pályaművét bemutatták a Ferencvárosi Helytörténeti Gyűjtemény kiállítótermében Nyúl Regina (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Tolnai Kitti Krisztina (5.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Lajos Panna (6.a), az ELTE különdíja, kerületi komplex rajzverseny Tingyela Stefánia (6.a), különdíj, kerületi prózamondó verseny Benedek Fanni (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Erdő Anna (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Kovács Krisztián (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Soós Anna (7.a), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Hegedüs Richárd (7.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Nagy Henrietta (7.b) 9. helyezés, Teleki Pál földrajz-verseny, kerületi Polgár Eszter (7.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Ledő Barnabás (8.a), 2. helyezés, Vörösmarty-szavalóverseny, kerületi Bata Nikolett (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Bata Nikolett (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi Bata Nikolett (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti Bata Nikolett (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti Fazekas Cintia (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Fazekas Cintia (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Koppányi Gréta (8.b) 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola) Koppányi Gréta (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti Martinecz Andrea (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Martinecz Andrea (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Oláh-Környei Paulina (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Oláh-Környei Paulina (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola) Oláh-Környei Paulina (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi Oláh-Környei Paulina (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti Oláh-Környei Paulina (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti Petrovics Angelina (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Petrovics Angelina (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Stadler Anna (8.b), arany minősítés, Tiszán innen-Dunán túl országos népdaléneklési minősítő verseny, kerületi forduló Stadler Anna (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi Stadler Anna (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti Stadler Anna (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti Tolnai Lilien (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Tolnai Lilien (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola) Tolnai Lilien (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi Tolnai Lilien (8.b), 5. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, budapesti Virág Vivien (8.b), arany minősítés, Weöres Sándor Országos Színjátszó Találkozó, budapesti forduló Virág Vivien (8.b), 1. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, kerületi (13 iskola) Virág Vivien (8.b), 1. helyezés, elsősegélynyújtási csapatverseny, területi Virág Vivien (8.b), 13. helyezés, katasztrófavédelmi csapatverseny, budapesti
2011-2012
Nagy Dorottya Sára (1.b), 2. helyezés, „Kutyám és én” rajzpályázat Balogh Dániel (2.a), 4. helyezés, ÖKO Természetismereti verseny Freschl Katalin (2.a), 4. helyezés, ÖKO Természetismereti verseny Horváth Bertalan (2.a), arany fokozat, Kerületi mesemondó verseny Kenderes Lili (2.a), különdíj, „Kutyám és én” rajzpályázat Kenderes Lili (2.a), 3. helyezés, „Ember és környezete” rajzverseny Bökfi Nerina (2.b), ezüst fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat Bross Tamás (2.b) 4. ÖKO Természetismereti verseny Bökfi Zsombor (3.a), arany fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat Bökfi Zsombor (3.a), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny Fehér Viola (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Gulácsy Fanni (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Gulácsy Fanni (3.a), ezüst fokozat, Mi kerületünk rajzpályázat Gulácsy Fanni (3.a), különdíj, Olvasni jó! (címlapterv pályázat) Ledő Sebestyén (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Madarassy Zóra (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Madarassy Zóra (3.a), bronz fokozat, Szóló népdaléneklés, kerületi Nagy Nikoletta (3.a), különdíj, Karácsonyi kreatív vetélkedő Páldi Eszter (3.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Sidló Viktória (3.a), különdíj, Karácsonyi kreatív vetélkedő Csörgei Viktória (3.b), bronz fokozat, Mese- és prózamondó verseny Csörgei Viktória (3.b), különdíj, Legszebb füzet pályázat Dömötör Virág (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti Fehér Ádám (3.b), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny Lenhardt Réka (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti Molnár Szintia (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti Nagy Adél (3.b), különdíj, Legszebb füzet pályázat Nagy Panna (3.b), 3. helyezés, Legszebb füzet pályázat Nagy Panna (3.b), 4. helyezés, Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny, körzeti Nagy Panna (3.b), 5. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny Balogh Anikó (4.a), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny Éberth Boglárka (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Hajdú Donát (4.a), 3. helyezés, Zrínyi Matematikaverseny, területi Hajdú Donát (4.a), 14. helyezés, „Tehetség – XIX.” (212 induló!) Hajdú Donát (4.a), 27. Zrínyi Matematikaverseny, országos Hajdú Donát (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Kóté Róbert (4.a), ezüst fokozat Szóló népdaléneklés, kerületi Kóté Róbert (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Máté Gergely (4.a), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Neszmély Zsombor (4.a), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny Neszmély Zsombor (4.a), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny Neszmély Zsombor (4.a), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny Neszmély Zsombor (4.a), 15. helyezés, „Tehetség – XIX.” (212 induló) Polónyi Tamás (4.a), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny Berkics Gergely (4.b), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny Berkics Gergely (4.b), 4. helyezés, Kerületi Természetismereti Verseny
Csontos Gergő (4.b), ezüst fokozat, Csoportos népdaléneklés Erdő Krisztina (4.b), 3. helyezés, Kerületi helyesírási csapatverseny Erdő Krisztina (4.b), 5. helyezés, Olvasni jó!, kerületi csapatverseny André Ilona (5.a), 1. helyezés, Kerületi angol tanulmányi verseny Géró Bettina (5.a), 4. helyezés, Kerületi angol tanulmányi verseny Blastik Ágnes (6.a), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő Nagy Henrietta (6.b), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő Sereg Dániel (6.b), 12. helyezés, Szent László történelmi vetélkedő Biró Fanni (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny Csasznek Rebeka (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny Csernák Eszter (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny Gedai Orsolya (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny Gedai Orsolya (8.a), 5. helyezés, Teleki Pál földrajzverseny Gencsi Hajnalka (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny Li Lu Anikó (8.a), 2. helyezés, Elsősegélynyújtó csapatverseny
A Népi gyermekjáték csapatversenyen ezüst fokozatú elismerést érdemelt ki: Bökfi Bodza 1.b, Csontos Bence 1.b, Fedor Maja 1.b, Katona Dorina 1.b, Mészöly Melinda 1.b, Páldi Milán 1.b, Sipos Maja 1.b, Uy Roxána 1.b, Máté Bernadett 1.b, Nagy Dorottya Sára 1.b.
A Múltidéző történelmi vetélkedőn bronz fokozatú elismerésben részesült: André Ilona 5.a, Bagoly Dániel 5.a, Géró Bettina 5.a, Horváth Kevin 5.a, Lajos Panna 5.a, Makkai József 5.a, Pethő Dániel 5.a, Tingyela Dorottya 5.a, Vincze Henriett 5.a, Erdő Anna 6.a, Kiss Tamara 6.a, Ludányi Lili 6.a, Nagy Bence 6.a, Soós Anna 6.a, Nagy Henrietta 6.b, Nagy Henrietta 6.b, Polgár Eszter 6.b, Sereg Dániel 6.b, Tellesz Atanáz 6.b, Wohner Krisztina 6.b.
A legjobb kamaszdarabnak járó díjat nyerte el az Amatőr Színjátszó Fesztiválon a Vajk-sziget felsős színjátszó körének (vezetője Boldog Gabriella) Ilyenek vagyunk, ilyennek láttak minket?! című előadása. A darab szereplői: Fazekas Cintia, Koppányi Gréta, Martinecz Andrea, Martinecz Anikó, Petrovics Angelina, Tolnai Lili (mind 7.b), Benedek Fanni, Bial Dániel, Erdő Anna, Kiss Tamara, Kovács Krisztián, Nagy Bence, Pethes Dániel, Soós Anna (mind 6.a). A zenei szerkesztésben Ferincz Péter (8.a) segédkezett. |
Módosítás dátuma: 2017. március 20. hétfő, 10:16 |